| mhg a întrebat:

Ati incercat sapunul de sulf, e bun de ceva? ca ma enerveaza niste cosulete mici de langa nas, desi nu-s multe.Si se gaseste la farmacie sau la plafar?

7 răspunsuri:
| ladygaga_9914 a răspuns:

Eu am incercat.
de fapt il folosesc de ani buni si nu merge de niciun fel.
il folosesc doar pentru a`mi curata tenul de sebum. asta face sapunul cu sulf. deci nu usuca cosurilewinking in cazul tenului meu bineinteles

| ladygaga_9914 a răspuns:

Se gaseste la orice farmacie. in jur de 3\4 lei

| mhg explică:

Multumesc pentru informatii! happy

| any_3631 a răspuns:

Nu preasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am incercat dar o prietena da ...tot ce iti pot spune este ca nu prea este bun.in cazul ei vorbesc

| Papusha lui =p~ a răspuns:

Stai calma. nu te sfatuiesc. decat sa dai bani si? straight face. nicio` evolutie. :*