| anonim_4396 a întrebat:

Ati intalnit vreodata o fata care sa bea mult, sa manance fast food, dulciuri, sa fie un "geek" al jocurilor, sa aiba simtul umorului, inteligenta dar sa fie extrem de frumoasa?

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Am o colega(prietena) foarte inteligenta, cu un simt al umorului inconfundabil, frumoasa(nu frumusete extrema, dar are o fata expresiva si toti fotografii din oras vor sa le pozeze), de baut..mda...bea,dar nu stiu cat de mult(o cunosc de un an), mananca ffoarte mult si nu se ingrasa.dar nu este un ''geek'' al jocurilor happy

| LifeEndsWithADream a răspuns:

Nu chiar "extrem" de frumoasa (e cam exagerat), dar eu ma cam incadrez in fiecare dintre ce ai enumerat tu :->

| EkaBuBu a răspuns:

O prietena de-a mea din Oradea o cheama Emima si ii plac jocurile video si dulciurile e bruneta si are parul creeeeeethappye foarte frumoasa si e asa baietoasa(adica intr-un mod dragut)si ii place sahappylaughinglaughinglaughinglaughingfoarte multhappyFunda?

| Scuturici a răspuns:

Nu-mi place fast food, iar la frumusete..nu sunt cea mai sclipitoare, dar nici urata nu sunt. Mama mea e foarte frumoasa si seman cu eaa (inca sunt mica, deci nu stiu cat de frumos ar trebui sa fie un copil de 14 ani) XD Oricum, am intalnit mai multe fete care pareau asa. Fosta mea BFF (asa o numeam atunci) era asa cum ai descris-o, dar avea mai multe defecte decat calitatile pe care le-ai enumerat. Acum a ajuns o fitoasa. Daca ai sa intalnesti una mi-o prezinti si mie? laughing Tare as fi curioasa sa vad daca exista perfectiune tongue

| anonim_4396 explică (pentru Scuturici):

Asta vreau si eu sa vad, perfectiunehee hee

| KawaiiBroccoli a răspuns:

Sincer... Aproape da! numai ca nu bea chiar mult, asa... ocazional laughing

Dar de ce intrebi? :S

| mixxjim a răspuns:

Da, dar fara ultima chestie, aia cu "frumoasa foc" laughing ca daca bea de rupe, mananca fast food si dulciuri nu prea are cum sa fie fromoasa foc, ca nu prea mai are timp sa se ocupe si de asta, si chestiile consumate isi pun si amprenta asupra frumusetii happy

| Teardrop a răspuns:

N-o să găsești niciodată o fată inteligentă care să fie geek.

| TicTac90 a răspuns:

Salut. Stiu si eu o fata frumoasa, inteligenta, de treaba, cu simtul umorului, etc. Da nu ii plac jocurile pe calculator. Mie imi pare imposibil: o fata nebuna dupa jocuri pe calculator, frumoasa, inteligentasi care mananca mult! Funda.

| KunPao a răspuns:

Sincer? DA! cea mai buna prietena a mea joaca Jade Dynasty Counter arata traznet! am mancat cu ea de la fast food am vazut-o mereu cum bea dulcuiri mancam cand avem (mai mereu) si... simtu umorului dap rad mereu cu ea de alti / altele facem glume etc :3

| KunPao a răspuns:

Mixxjim a răspuns:
Da, dar fara ultima chestie, aia cu "frumoasa foc" laughing ca daca bea de rupe, mananca fast food si dulciuri nu prea are cum sa fie fromoasa foc, ca nu prea mai are timp sa se ocupe si de asta, si chestiile consumate isi pun si amprenta asupra frumusetii happy"
Duda. crede-ma ca sunt fete si baieti care mananca ca sparti da nu se ingrasa faza e sa stii cand si ce mananci daca nu mananci toata ziua si la 12 noaptea iei o gustare te ingrasi daca toata ziua mananci (nu neaparat continuu zic pe sarite cand mai mergi la bucatarie sau daca esti la scoala) si daca faci oleaca miscare grasimea nu se pune tongue