| razadeluna a întrebat:

Ati purtat vreodata parul impletit si facut sub forma de coronita? asa ca in poza

http://2.bp.blogspot.com/......ure+43.png

14 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Da, si ma simteam foarte incruntata, foarte stransa.

| Sara2 a răspuns:

Am parul foarte lung si as putea sa imi fac asa ceva, dar mi se pare o coafura pentru fetele de la tara, sau nu stiu nu e genul meu straight face

| RXN a răspuns:

Da, obisnuia sa mi-l impleteasca mama cand eram mica si aveam parul foarte lung.happy E chiar usor sa-l impletesti asa, daca stii sa impletesti spic, poti si asa.
>big grin

| Marutza a răspuns:

Nu, dar mi se pare super frumos!happy Eu nu pot sa-l port asa pentru ca este cret, foarte cret si iti dai seama cum mi-ar sta...big grin Dar mi se pare super frumoasa coafura asta! happy

| Dayana14 a răspuns:

Da cand aveam parul lung, dar m-am tuns acum un an si nu mai pot sa imi fac sad

| DarkMusic a răspuns:

Nu

| Bii26 a răspuns:

Da si mi-a placut mult. Te sfatuiesc sa-ti faci si tu. E super usor!

| Loredana_4793 a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......est_sezon!

E impletitura olandeza.Se face foarte repede si e foarte frumoasa;). Eu mi-o fac din cand in cand:D

| Loredana_4793 a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......est_sezon!

E impletitura olandeza. E frumoasa si e foarte usor de facut.Eu mi-o fac din cand in cand:D;)

| evoke a răspuns:

Eu una da. Mi-a facut`o mama mai demult cand trebuia sa mergem la un botez parca. Nu a putut sa-mi faca alta... aveam parul mai scurt atunci.batting eyelashes

| DeDii a răspuns:

Da am purtat si e foarte bine, foarte comod... poti so tii si o saptamana da nu cred ca parul rezista asa de mult nespalat
e ca si cum ai iesit din casa mai repede fara sa stai mult timp in fata oglinzi sa iti faci parulhappy

| roberta_3262 a răspuns:

Wow chiar e fain facutwinking Tie iti place?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa.Foarte simplu de facut, nimic interesant la aceasta coafura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar mi-ar face mare placere sa invat sa imi pot face eu singura