| eanateo a întrebat:

Ati testat aparatul de marire a buzelor boost lips? merita achizitionat? multumesc!

4 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! L-a incercat prietena mea cea mai buna si e bun. Merita achizitionat, mareste buzele putin si te face sa arati bine.batting eyelashes
In orice caz daca vrei cumpara-l ca ea zice ca-i bun si mai cumpara unul puppy dog eyes.
Bafta tongue
Fundita?batting eyelashes

| eanateo explică (pentru SexyGirlSweet1998):

Si cat timp ii raman buzele marite? trebuie sa-l foloseasca des?

| Foxyyyy a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

Tu raspunzi asa aiurea pe la toate intrebarile, desi habar n-ai de ce vorbeste. Nu pricep de ce cersesti funda si cu ce te ajuta, penibil.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns (pentru eanateo):

Da,destul de des(asta cand il folosea)