| dancapitan a întrebat:

Aveam parul prea mare pentru scoala (13 ani) cam asa era stilul(vreo 2 centimetri mai lung decat in poza)?
http://www.hairfinder.com/haircollections4/brigade1.jpg

ca mama vrea sa ma tund de acum incolo foarte scurt, i-a spus sorei mele care e acum frizerita sa ma tunda scurt, dar a iesit prea scurt, gen asta:
http://www.apicsic.com/wp-content/uploads/2010/06/burr-c ut.jpg
, si mi-a zis ca numai asa vrea sa ma vada tuns pentru scoala. e nashpaaaa

9 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

rolling on the floor)))
si ce ne zici noua de esecurile tale?!

| DSGline a răspuns:

Eu zic sa nu te tunzi!

| 인스피릿 a răspuns:

Okay, si care e intrebarea?

| Britney13 a răspuns:

Si ce propui?rolling on the floor

| moniii a răspuns:

Mai nu cred ca e chiar naspahee hee
big grin
eu cred ca arati binesmug
si cu parul periuta numai ca uh nu esti obisnuit:*
cu timpul te vei obisnui:*

| Dreamy a răspuns:

Si intrebarea e?

| Patricia a răspuns:

:o aww...nu e binee...Nu era scurt si acum mi se pare chiar urat:-s

| Bojthe a răspuns:

Bun si care e intrebarea?

| MalinaH a răspuns:

Te trimite in armata? laughing