| geanina3 a întrebat:

Avene dicneal merita cumparat? pentru cosuri crying. funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Charai a răspuns:

Iti recomand sa folosesti Levomecitina. E o solutie galbena, amara, cu care dai peste cosuri si fii sigur ca ajuta, pentru orice tip de ten. O gasesti in farmacii.

2 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Eu iti recomand sa folosesti Garnier Roll-on pentru cosuri, este foarte bun si eu folosesc si chiar da rezultate.Multa sanatate.
http://www.farmaciadeacasa.ro/......osuri.html
Il gasesti in supermarketul Real sau in farmacii (depinde din ce oras esti)

| roxybaby a răspuns:

Iti recomand sa iti iei crema asta pentru ca merita cumparat.
Pe asta o folosesc si eu si da rezultate dar trebuie sa ai grija sa iti dai numai pe cosuri pentru ca usuca fata.
Il gasasti in farmaciile Sensiblu.