| IzabelaTrifan a întrebat:

Aveti cateva modele de unghii de Craciun mai simple? Apreciez orice raspuns!

Răspuns Câştigător
| LauraHM a răspuns:

Sa iti colorezi unghiile rosu si sa faci pe ele sau doar pe cateva din ele niste fulgi de zapada albi(asa cum poti tu sa ii faci). Oricum te sfatuiesc sa folosesti una din culorile astea: rosu, auriu, alb, verde(acestea sunt culorile cele mai specifice). Poti cauta in magazine aptibilde dinalea care se lipesc pe unghii(sigur gasesti modele specifice Craciunului). Poti cauta si tutoriale cu modele de unghii pentru craciun pe youtube. Sigur gasesti, mai ales daca cauti in engleza si te poti inspira de acolo.

2 răspunsuri:
| caty99 a răspuns:

Ai putea sa iti colorezi unghiile cu albastru si sa pictezi pe ele si niste mici puncte albe pentru a arata ca niste fulgi.

| ariandraariana a răspuns:

Camasa lui mos craciun, o ghirlanda