| Unique a întrebat:

Aveti extensii fetele? Cum va simtiti cu ele? Va plac? Cat au costat si de la ce firma le-ati luat? Ce culoare si ce lungime?

4 răspunsuri:
| AlexissMla a răspuns:

Da.Ma simt foarte bine cu ele si imi plac foarte mult. Le-am cumparat impreuna cu un set de lentile de contact la pretul de 100 euro.Firma cred ca se numeste "Mire Gold Hair". Sunt de o culoare maro spre negru si lungime 30 cm.

Răspuns utilizator avertizat
| tweety_8071 a răspuns:

Da am extensiihappysi ma simt foarte bine cu ele, adica sunt foarte multumita, parul e de foarte buna calitate, sunt aduse din strainatate. Daca doresti sa cumperi ma poti contacta la id:fla. extension
Numai bine:*

| Unique explică:

Nu mersi! Am si eu de 55 cm! Brunete!