| agrskate a întrebat:

Aveti idee de unde pot cumpara niste incaltari gen 'ghetute lucioase'? in care sa intre niste conici sa fie totul okbig grin? am incercat la zara si nu mi-a placut ce am vazut. alte magazine? thx

Răspuns Câştigător
| M.madallina a răspuns:

La Zara voiam si eu sa-ti spun sa mergi dar daca ai spus ca ai fost si ca n-ai gasit nimic atunci du-te la Pull and bear sau la Berska

3 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

La Deichmann, Bata, Mango, il Passo, Amely ai incercat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde-i Zara fetelor, din ce oras sunteti? in Bucuresti am vazut la mag Unirea.

| agrskate explică:

Alllinna zara gasesti si pe la unviersitate, si la magazinul unirea, si in mall baneasa, etc.happy