| Yo21 a întrebat:

Aveti idei ce as putea purta de revelion si in seara de Craciun? Dau fundita. Ce culori as putea purta?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Rosu e culoarea Craciunului happy

| Nastia a răspuns:

Rosu cu verde de Craciun si rosu, visiniu, negru de Revelion.

| Nastia a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| OrdinaryGirld a răspuns:

De Craciun verde rosu & alb iar de Revelion eu stiam ca se poarta rosu ca sa iti aduca noroc. happy

| MiSSyoUNow a răspuns:

De craciun poti purta o rochie din satin rosie, cu o caciulita rosie de craciun! De revelion poti purta o rochie asa mai eleganta pe alb sau o culoare mai deschisa. Se spune ca daca te imbraci la trecerea dintre ani cu culori inchise, asa te vei imbraca tot anul. Daca esti barbat poarta un costum de mos craciun, iar de revelion un costum satinat. Funda?

| elena1123 a răspuns:

Poti purta culorile simbolice Craciunului, s-au de exemplu o bluza alba cu o pereche de colanti rosii si de Revelion ce iti place.