| Dootzy a întrebat:

Azi ma duc la o prezentare. Vreau sa ma dau cu oja, cu o culoare mai deschisa.Cu care sa ma dau din astea?

1:
http://neglelakkmani.files.wordpress.com/......e-you0.jp g

2:
http://lh6.ggpht.com/......0day-1.jpg

3:
http://4.bp.blogspot.com/......ils006.jpg

Daca nu va place niciuna din astea, puteti sa imi dati poza cu oja respectiva, care ar fi potrivita.

Răspuns Câştigător
| lory_8089 a răspuns:

E te-as recomanda prima varianta dar acum depinde si de tinuta ta dar oricum sunt un roz foarte frumos care merge cu multe tinute...succes:X:X:X

9 răspunsuri:
| HuskyBoy99 a răspuns:

Eu zic ca prima e cea mai stralucitoare si cea mai draguta.

| withoutmoney a răspuns:

Daca ai tenul putin mai inchis (2) daca il ai alb (3). (1)in nici un caz nu e culoare ce inspira incredere.Mie imi place (2).Multa bafta!

| georgi18 a răspuns:

Mie imi place foarte mult 3 dar si 2 e frumoasa.1 nu prea ma atrage big grin

| Grimalkin a răspuns:

Ultimaaa! E chiar lovely, o culoare in genul ala am eu acum pe unghii big grin

| Raya_9247 a răspuns:

Mie imi place ultima, este super(naturala) si se portiveste oricarei tinute.

| Raya_9247 a răspuns:

Am uitat, la ce fel de prezentare te duci? Este cam "tipatoare" oja aceea roz cu sclipici...

| Dootzy explică:

O prezentare de dans
.

| lory_8089 a răspuns:

Ms pentru fundita:X:X:Xpwp si succes la prezentare

| Loredana_5493 a răspuns:

Depinde tinuta ta e sclipitore sau simpla. Daca e simpla atunci ultima, daca e sclipitoare prima.