| Foarfeca a întrebat:

Azi merg la un restaurant cu niste prieteni de familie. |Si nu stiu cum sa imi fac parul :-s dar sa nu merg la coafor. doar cum sa mi-l prind.
Ceva care sa mearga cu blugi...sau sa imi spuneti exact pasii

FUNDA

Răspuns Câştigător
| OLumeColorata a răspuns:

Daca ai parul lung ti-l poti prinde intr-o coada foarte simplu, cateva clame pe ici-colo si gata, eu asa mi-l as prinde. N-as sta sa fac moda coafurilor mai ales ca as parea ridicola daca as merge la un restaorant cu prietenii cu ditamai coafura, parerea mea.

2 răspunsuri:
| rOckx3 a răspuns:

Pai: fa-ti o coada mica stiii tu aici langa frunte, ao=pai fa una mare prin care sa olegi cu tot cu aia mica.gata

| sol_5564 a răspuns:

Poti sa-ti prinzi parul intr-o coada sus si peste elastic sa-ti pui o suvita de par(rotesti suvita pana nu se mai vede elasticul) apoi o fixezi cu 2 agrafe sa nu-ti cada happy vine foarte dragut