| Loome a întrebat:

Băi, de vreun an am puncte negre pe frunte câteva dar pe nas și bărbie mai multe. Ce pot să fac? Gomajul nu merge, mălaiul nu curăță deloc, zynerit la fel, nu mă ajută, infuzia de ceai ciuciu. Mă gândeam să iau o seringă fără ac și să trag de fiecare punct în parte thinking

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Loome! Dacă nu poți merge la cosmetica poți încerca să le extragi tu. Fierbi într-o oală apă, pui mușețel și apoi stai deasupra aburilor cu un prosop mare pe cap timp de 15-20 de minute. Să ai grijă să nu te arzi din cauza aburului prea fierbinte, da? Apoi cu două bucățele de tifon treci la operațiunea de curățare a punctelor negre. după aceea de clătești cu apă călduță și aplici o cremă.
Mari succese și o zi cu zâmbet să ai!

| chibiusa a răspuns:

Eu am scapat de punctele negreu cu gelul de curatare normaderm de la vichy.

| Pământul a răspuns:

Pai in primul rand, nu cred ca ai investit destul malai. Incearca asta mai intai. Daca nu functioneaza, incearca sa dormi cu castravete in suc de lamaie cu bicarbonat de sodiu pe punctele negre.

| Cucutza a răspuns:

Salut LoomehappyEu am fost la cosmetica, mi le-a inlaturat apoi mi-a zis sa ma dau cu vitamina A pe fata timp de o saptamana sau doua(capsule pe care se spargi cu un ac fierbinte ), iar de fiecare data cand imi mai apare vreun cos sa dau cu Isotrexin care le usuca si pica singurehappyAcum am o fata foarte fina si curatabatting eyelashesBafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăăăăă...fond de ten?