| miana a întrebat:

Baia cu spuma este benefica pentru piele sau daunatoare?

7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Este benefica, iti da un plus de energie, te relaxeaza.

| vio a răspuns:

Si iti hidrateaza pielea...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Baia cu spuma dihrateaza pielea si o lasa catifelata.happyAsa ca te ajuta foarte mult.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Numai beneficii: relaxare, finețe și hidratare corespunzătoare pielii.
Pa, pa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Este benefica, hidrateaza si catifeleaza pielea, pe tine te relaxeaza...

| realitate a răspuns:

Da e buna dar ia incercati si bicarbonat simplu sau cu gel de dus cum vreti sa vezi dupa aia pile hidratata

| cutza a răspuns:

Eu stiu ca baia cu spuma te relaxeaza insa e benefica baia cu diferite adousuri lapte sau miere de exemplu si mai ales ca ai o mare placere in urma acestor bai!