| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, am o intrebare pentru voi: ce fel de fete preferati? cele care se imbraca mai mult in culori feminine, culori deschise, mai elegante, mai multe fuste si rochite sau fetele care se imbraca mai sport nu ma refer la training-uri, ci blugi si un tricou/camasa, tenisi in loc de opinci, cu parul lasat desprins mai mereu, dar totusi aranjate pentru a avea un aspect placut, insa fara exagerare si fara prea mult machiaj.

8 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Fetele Simple! cat mai simple

| Ryuzaki a răspuns:

A 2a categorie.

| Niiiicu a răspuns:

Eu prefer asta=>cele care se imbraca mai mult in culori feminine, culori deschise, mai elegante, mai multe fuste si rochite
tu?

| Niiiicu a răspuns (pentru Niiiicu):

Dar intotdeauna le prefer pe cele naturale, desi azi e tot mai greu sa gasesti asemenea fete...":winking

| QiCKaaTc a răspuns:

Naturale laughing

| Mihaii24 a răspuns:

Naturale,casual,cool,vintage. rolling on the floor

| stefancelmare7 a răspuns:

Imi plac fetele care se imbraca in acelasi timp elegant dar si "sexy" ca sa zic asa. putin din fiecare.insa cel mai important al unei fete e sufletul ei

| SmAsHH a răspuns:

Cele fara haine laughing)