| Liviucu a întrebat:

Baieti! Care este parfumul vostru preferat? Al meu e Glacier de la Oriflame. Are un miros rece, primavaratic, ma reprezinta a 1-a.
Voua care va plac si le folositi de luni/ani bune/buni?

Dar voi fetele? Cum trebuie sa miroase parfumul unui baiat? Dulce, dur... etc. Sunt tare curios. happy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

STR8, playboy si DENIM cele mai bune parfume si after shaveuri din lume chiar daca nu au un pret explozibil au calitate in ele.

| Liviucu explică (pentru mgtow):

Da, si DENIM-ul il ador. De mic il stiu, il primisem cadou de la cineva.

| McCrush a răspuns (pentru mgtow):

''parfume'' este gresit! ''parfumuri'' este corect!

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Eu prefer sa-mi mentin mirosul natural. Chestia asta necesita spalari dese si atente, ce-i drept.

| killforfun19 a răspuns:

Chanel

| McCrush a răspuns:

Parfumul meu are un nume amuzant si se numeste Dior Homme happy si il folosesc de 3 ani happy