| Rebeeca17 a întrebat:

Baieti va plac fetele cu parul cret?

Răspuns Câştigător
| Mitzuuu a răspuns:

Sincer, numai dupa fete cu parul cret intorc capul laughing)

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Sunt fata, si consider ca parul cret te face sa pari mult mai feminina si senzuala, decat oricare alt stil.
Succes.

| BonneLess a răspuns:

Da o parere de fata nu vei?batting eyelashes Nu`mi place parul credhee hee nu m`as uita la o fata cu parul cret daca as fi baiat, toata lumea stie ca cele mai frumoase fete sunt cele cu parul drept si o culoare foarte frumiibatting eyelashes

| VladimirPutin a răspuns:

Da

| 1ul10n a răspuns:

Da