| pepenerosu a întrebat:

Baietii/Barbatii au celulita?laughing sau numai noi avem? sau au si ei da nu se plang asa mult?

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Au si ei... doar ca pe ei nu ii intereseaza asa de mult.

| eek a răspuns:

Au si ei. da se cheama burtalaughing)

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sigur ca da, insa un pic mai rar si iese mai putin in evidenta din cauza pielii mai tari, conformatiei, musculaturii mai dezvoltate, parului de pe corp etc. Unui barbat i-ar trebui ceva tupeu sa se planga de celulita, tu ai putea sa iti imaginezi asa ceva? laughing

| ViVi a răspuns:

Baietii nu au celulitalaughing

| Criiss16 a răspuns:

Nu, nu au celulita.laughing (ehh ce noroc pe ei.nu-i corect!laughing )

Salutari!:*

| stefytm a răspuns:

Mai rar vezi un barbat cu celulita! interesant mi se pare ca am vazut fete slabute si au celulita de numa...aia chiar nu mai inteleg de ce e chiar asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-i ca si cu capra vecinului. Esti tu mai frumoasa daca au si ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celulita nu. dar le creste burtica celor mai multi odata cu varsta.si vai cat de greu sa o tii in frau sau sa scapi de ea.este si inestetica si nesanatoasa.

| danukck a răspuns:

Da auhee hee.

fostul meo prieten avea pe mana rolling eyes.

pup:*!