| Mario1996 a întrebat:

Bărbații au rutina de skincare? De riduri fine de pe frunte si din jurul ochilor se poate scapa definitiv?

3 răspunsuri:
| Lorena6879 a răspuns:

Bărbații au și ei rutina de skincare, de fapt rutina de skincare nu tine de gen
Se poate scăpa de ridurile de pe frunte și din jurul ochilor și definitiv dar tine de geneticul tău, folosește creme sau măști din farmacie și vezi un dermatolog dacă dorești sfaturi și un tratament eficient pentru tenul tău.eu am fost și sunt f mulțumită :*

| Mario1996 explică (pentru Lorena6879):

Mă bucur mult pentru tine ca ai rezolvat situatia, cum ai reușit?happy

| 2FanMessi2 a răspuns:

Da au, dar nu toti au aceeași piele. Îți recomand să te duci la un dermatolog și sa îți sugereze niște creme pentru ce ai tu nevoie. Dacă o sa iei crema după capul tău, ai 2 variante ori nu o sa se vadă nimic și dai banii degeaba. Ori o sa ți se facă mai multe imperfecțiuni în zonele respective.