| Amelya02 a întrebat:

Baza de machiaj se aplica si pe ochi ?si inainte sa te dai cu pudra? Fundita~

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Da se aplica si pe ochi, inainte sa te dai cu pudra. Dar cu pudra nu te dai pe ochi straight face Ea se foloseste in principiu in zona T sa nu luceasca tenul inestetic si sa fixeze machiajul.
ps: nu-l mai baga in seama pe imc ala, probabil 90 e iq-ului lui altfel nu-mi explic de ce se baga ca musca-n fecale in subiecte care nu-l privesc.

39 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns (pentru Amelya02):

Da mami, da cu biberunul

P.S: nu mai da reply, ca-s beat si pana maine fac misto de tine. e pacat, esti fata tanara rolling on the floor

| Amelya02 explică (pentru IMC90):

Tu ai fost beat pe tot parcursul zilei. Revinoti, nu ai facut 'misto' de mine pentru ca nu ti-am permis. Si pot sa dau reply cat vreau, deoarece ma aflu pe subiectul meu, asa ca pierdeti timpul degeaba.happy

| IMC90 a răspuns (pentru Amelya02):

Revino-ti nu revinoti

mama ei de gramatica laughing se vede ca nu prea dai pe la scoala ca sa ajungi la casting rolling on the floor))

| Amelya02 explică (pentru IMC90):

Atatea reply-uri si un singur cuvant eronat?! am comis-o nu?
Hai noapte buna!

| Paulla a răspuns (pentru Amelya02):

Mă bag şi eu în seamă, că ar fi urât din partea mea să profit de discuţia voastră şi să râd, fără să am şi eu ceva de spus.
Două cuvinte: 'dutee sanatos! ' Du-te*.

| Amelya02 explică (pentru Paulla):

Off. si tu daca scrii cu diacritice mare experta in domeniu esti!
Nu ti-a cerut nimeni parerea.

| emaligia a răspuns:

Atunci nu inteleg intrebarea ta, la ce rost sa pui intrebarea asta daca tu nu realizezi un machiaj? Da cu crema pe fata si gata!

| Tzukushi a răspuns:

Buna
citeste aici despre baza de ochi pe care o folosesc

http://www.sfaturilemariei.com/......ersoanala/