| lorenmorgan a întrebat:

Bbuna fetelor vreau parerea voastra, vreau sa-mi cumpar la 1 septembrie fusta clos daca sunt putin plinuta nu tare(am un pic de burta) o sa-mi stee in asa model de fustra?

3 răspunsuri:
| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Eu zic ca nu o sati stea urat.happy dar sunt fuste care iti ascund forma abdomenului cumparati o fusta care sa fie dupa forma abdomenului sau sati ascunda cat de cat abdomenul si sa nu te faca f grasa

| anca2002 a răspuns:

Nu o sati stea urat ca si eu am o fusta de aia si am si un pic de burta si nici nu se observa

| BiuL a răspuns:

Ar trebui sa iti stea ok, depinde si de material (cele mai subtiri sunt recomandate) de imprimeu (de ex dungile varticale latesc) si de culoare (cele deschise ingrasa). Te duci la magazin si probezi mai multe modele si vezi exact care iti sta bine si care nu.