| bunicata a întrebat:

Bine! deci nu vad ca lumea si nu vreau ochelari nici pastile! stiti vreun tratament natural ceva? dau funda oricum s-ar mai da si aia!

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Dacă s-ar găsi tratament natural pentru ochi, nu-i mai vedea niciun ochelarist pe stradă... Fugi rapid la oculist, că, dacă nu ai demult simptomele respective, scapi cu ochelari doar vreo câteva luni poate...

| matei041070 a răspuns:

Daca nu vrei ohelari singura posibilitate e sa-ti pui lentile de contact!winkingfunda plz

| Maidanezul a răspuns:

Daca miopia nu este grava ajuta si tratamentul naturist.de regula slabeste muschiul ochiului si trebuie intarit. unii pun Visin parca asa se cheama picaturile faceau reclama la tv.Dar aveam o carte de plante si remedii Romanesti daca dau de ea o sa te crucesti cite pot face niste frunze.nu uita ca Boicilul injectabil era facut din spinz si veneau cei betegi faceau injectii in zona respectiva si erau gata.Acum nu se mai face ca mor fabricile de medicamente mai bine fac diplofos care e cancerigen. daca ai rabdare si nu uiti sa ma contactezi pe pm