| pitesti a întrebat:

Blond aluna cu suvite subtiri si dese blond deschis sau brunet cu suvite subtiri si dese blond platinat?

4 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cred ca prima varianta e perfecta, mai ales ca sezonul asta se poarta nuantele de maro:aluna, ciocolatiu, sampanie ce dau tenta spre blond.Cred ca este super si eu o sa ma fac tot asa dar cand incep din nou liceul big grin sper ca te-am ajutat. pa-pa kiss happy

| stweety10 a răspuns:

Depinde cum iti stai mai bine. Blonda sau bruneta. Dar totusi eu alege blond aluna cu suvite subtiri si dese blond deschis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi nu-mi place parul blond, prima varianta(blond aluna cu suvite blonde deschis)va arata mult mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa ma fac blond aluna acum sunt bruneta dar vreau sa ma decolorez ce ziceti e bine?