| anonim_4396 a întrebat:

Bn TPU!
rog cine stie sa-mi rasp si mie la urmatoarea intrebare.sunt vopsita de vreo 2 zile saten aluna, de altfel o nuanta nemaipomenita care ma si avantajeaza!
sprancenele mele sunt mai mult blonde bine, nu foarte bolnde, dar nu se vad pe cat mi as dori eu!
si intrebarea mea ar fi ce creion de sprancene trebuie sa folosesc maron sau negru?
as prefera sa-mi spune ti ceva sit asemanatoare!
dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saluut.parerea mea este sa iti cumperi unul maro.
http://www.catalogavon.com/frame2.html
la pag 80 ( maroul ala mi se pare potrivit, 17 lei )

2 răspunsuri:
| n1na a răspuns:

Http://www.121.ro/content/article_print.php3?article_id=3508&page_nr=1
Cel mai indicat este ca sprincenele sa aiba culoarea parului sau o nuanta asemanatoare, deci poti opta pentru un creion maro sau poti sa le vopsesti.

Răspuns utilizator avertizat