| lorenmorgan a întrebat:

Bna fetelor! dupa ce imi spal parul si sa uscat am parul foarte pufos. fetelor cum pot avea parul moale mai aranjat mai drept?/

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Naяutσ a răspuns:

Foloseste placa, sau un spray cum iti spunea si claudia! Piaptanal si incearca sa-l ti intins.

| Aimèeeee a răspuns:

Balsam de par folosesti?

| claudica2703 a răspuns:

Buna! Multa vreme am avut aceeasi problema! Am parul si ondulat si imi era foart greu sa il asez. Eu folosesc acum un sampon de a avon, cel verde deschis din gama advance tehniques si ma dau dupa ce se usuca parul cu solutie pentru placa (chiar daca nu mi-l indrept). Am folosit ulei de la kalos, acum am spray de la dove. Si mai ales pe caldura asta cand parl sufera din cauza soarelui, e indicat sa folosim solutii pentru placa inainte sa iesim din casa pentru a ne protefa parul! Sper ca t-am fost de ajutor! :*