| Silly a întrebat:

Bratarile prieteniei se pot face si din ata sau numai din elastic subtire? F+V

Răspuns Câştigător
| maryucamary a răspuns:

Ata de goblen e cea care o foloseste toata lumea

6 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Eu din ata de fac, de aceea pentru broderie artistica, nu am auzit de fapt ca sa fac si din elastic happy ata se numeste gobelen si e o mare varietate de culori, si o gasesti mai usor decat elasticul, sper ca te-am ajutat,
papa kiss
fundita?

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Se poate face si din ata normala si din ata mai groasa si din melana si din ata de bratari. happy
Se poate face din multe feluri de ata. tongue

| Isabelamaria21 a răspuns:

Se pot face si din ata

| DanyXhell a răspuns:

Se pot face din ata, cel mai sigur si cel mai frumos tongue.

| marius10000 a răspuns:

Se pot face din ce vrei tu si prietenul tau

| Andra09 a răspuns:

Se pot face si din atawinking Legi 4-5 fire si gtabig grin