| didia75 a întrebat:

Buba dulcecrying va rog un raspuns vreau sa treaca pana luni adica 12 septembrie crying ceva natural fara sa ma consulte un medic sau altceva pentru ca am facut si nu a trecut vreau doar natural adica ceaiuri si fara sa iau pastile pentru ca am luat si nu au avut efect crying de exemplu am folosit rostopasca si a facut mai bine dar avea culoare oribila buba o am pe buca va rog ceva mai repede si nu uitati natural. o am de 5 zile bubitza va rog ajutor dau FUNDITAwinking

3 răspunsuri:
| roxyana03 a răspuns:

Stii ce sa faci? Ai aloe? daca da puneti acolo, sau pasta de dintii, sau un plasture, si lasa-l acolo, pana luni, ori pune pasta de dintii, dar aceea se va usca, ai grije, orii aloe, e cea mai buna pentru tot...:* bafta, si sper sa`tii treaca:*

| ZeePinkStar a răspuns:

Eu stiam sa iti pui pasta de dinti happy sau ia`ti de la farmacie plasturi si iti lipesti pe ea si iti trece :]

| AnonimGirl010101 a răspuns:

Buna daca faci ce iti zic eu se vindeca in mai putin de 3 zile sau ciar mai putin de doua zile.Tot ce trebuie sa faci e sa dai pe buba dulce cu tinctura de propolis(lichida, nu crema).te va ustura putin a inceput dar dupa aia trece.se va micsora din ce in ce mai tare pana dispare.stiu asta pentru ca am avut foarte multe. Bubele dulci apar de la mizerie(ex.mananci cu maini murdare, bagi murdarii in gura etc.) Sper ca te-am ajutat Insanatosire gravnica!