| CorneaConstantin a întrebat:

Bun, deci este un outfit cool cu tricoul deasupra bluzei, daca știți despre ce vorbesc, in general poarta skaterii. Vreau sa știu daca ei pun bluza apoi tricoul sau este doar o piesa vestimentara întreaga. Daca sunt doua piese, puteți sa-mi dați niște idei cum as putea sa le combin ca să arate bine? Sa includeți și pantalonii cu papucii. Nu o sa va scriu acum toate hainele mele dar de știut am h&m pull and bear, bershka. Etc. De care găsești in Mall.

2 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Eu nu cred ca se mai poarta tricou peste bluza din 2006

| Goddessss a răspuns:

Ce zici tu este alcătuit din 2 piese și după părerea mea arata extrem de atrăgător. Mai ales daca e un skater?
Trebuie sa ai un tricou pe dedesubt extrem de simplu, și cel de după trebuie sa fie mai extravagant și mai scurt in mâneci. Dacă asculți trupe sau orice alți cântăreți poți să porți un tricou cu aceștia, cv de genul.
Dacă folosești cv din mall, e foarte bine.
Poarta ceea ce îți place!