| Lavymee a întrebat:

Bun deci...pe seara as iesi in oras.si as vrea sa atrag atentia cuivabig grin Cum sa o fac pe langa faptul ca ma imbrac cu o culoare ce ma prinde ff bine pentru ca is mai bloda si am ochi albastri...Deci infara de imbracaminte cum ii mai pot atrage atentia? FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Machiaj,coafura,comportament,stil,gratie,feminitate

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Te impusti.Asa sigur atragi atentia smug

| sorina_2044 a răspuns:

Depinde ce gen de baiat este el. Insa trebuie sa realizezi ca daca el nu te place asa cum esti tu, ci trebuie sa te schimbi ca sa te remarce nu merita

| Horia_8139 a răspuns:

Cu un mers foarte sexy si cu o privire foarte fierbinte.parul nu fie prins in niciun fel sa te vada mai crazy.asa le place baietilor