| JuSTmEasap a întrebat:

Buna :3 M-am vopsit acum o luna si ceva albastru si a necesitat decolorare. Acum, parul meu este verde si m-am plictisit de culoarea aceasta si vreau sa ma vopsesc roscat.Trebuie sa-l mai decolorez?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, vopseaua roscata are oricum si puterea de a deschide pigmentul parului. Daca consideri ca nuanta de verde e foarte intensa poti sa folosesti un oxidant de 9%.

Răspuns utilizator avertizat
| purpleicetwice a răspuns:

Nu trebuie sa il mai decolorezi, poti sa te vopesti roscat direct.

| demy04 a răspuns:

Daca culoarea verde este prea intensa atunci te-as sfatui sa til decolorezi