| B1ackRose a întrebat:

A auzit cineva de agentia de modeling Best Fashion Media / Premium Group Agency din zona Unirii, Bucuresti? Sunt de incredere sau sunt tepari?

7 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună. Eu te sfătuiesc să intri pe ask.fm la Stefania Ivanescu care e prietena cu Laura Giurcanu care a participat la Next Top Model. Această fată chiar cunoaşte multe agenţii şi te-ar putea ajuta. Baftă
www. ask.fm/StefaniaIvanescu
parcă aşa are ask-ul

| WholeWorldHelper a răspuns:

Bună.

Recomandarea mea este să mergi câteva zile să vezi cum stă treaba și vei trage singură concluziile. Părerile pot fi împărțite. Cel mai bine este să testezi tu un lucru pe pielea ta. Altfel veșnic vei rămâne cu îndoiala indiferent ce vor spune unii sau alții.

O zi frumoasă!

| MyOriginal a răspuns:

Sunt TEPARI! Iti vor cere bani pentru serviciile pe care se presupune ca le vor presta, in jur de 1500 lei. Si semnezi si un anume contract ce te obliga sa dai 500 lei la inceput. E o companie ce vinde vise. Poti sa ma crezi sau nu. Dar la ei esti acceptat doar dupa poza si imediat te vor face "profesionist" contra cost. Agentia nu dispune de un mod special de evaluare. Este fake!

| Georgian_George_1993 a răspuns:

Buna, si eu am fost de catre ei pe strada pentru a participa la diferite sedinte foto. Daca stiti mai multe despre ei, mi ar prinde bine niste sfaturi. Ms

| Georgian_George_1993 a răspuns:

Buna, si eu am fost oprit de catre ei pe strada pentru a participa la diferite sedinte foto. Daca stiti mai multe despre ei, mi ar prinde bine niste sfaturi. Ms

| MihaelaGeorgia a răspuns:

Bună! Ce ai făcut? Sunt și eu între.o situație asemănătoare. C
e să fac?

| MihaelaGeorgia a răspuns:

Bună! Ce ai făcut? Sunt și eu între.o situație asemănătoare. Ce să fac?