| anonim_4396 a întrebat:

A auzit cineva de agentia de modeling Premium Group Agency din zona Unirii, Bucuresti? Sunt de incredere sau sunt tepari?

4 răspunsuri:
| aidaindragostita a răspuns:

Nu am auzit de aceasta agentie de modeling, dar eu iti sugerez sa nu te duci la nicio agentie de la noi din tara.Eu am fost la agentia de modelind MRA si sunt varza.O data m-au chemat pentru o reclama si cand am ajuns acolo mi-au spus ca tineau minte ca sunt mai mica.Eu avand 11 ani, iar in momentul in care am fost sa ma inscriu acolo aveam 9 ani.Deci daca vrei sa devi model iti spun ca in tara asta nu e nimic pe bune.

| Matei_Constantin_1955 a răspuns (pentru aidaindragostita):

Stimata aidaindragostita! eu cred ca esti total paralela cu ce inseamna "modeling"; mai citeste si tu prin reviste, pe net, despre MRA! este daca nu prima, cu siguranta printre agentiile de elita din Romania

| Matei_Constantin_1955 a răspuns:

Buna, poti sa'mi dai mai multe date? au aparut si in alte orase; vreau sa le dau de urma cine sunt; ai adresa lor din Buc? multumesc

| geoqwaz a răspuns (pentru Matei_Constantin_1955):

Au aparut si in Rm.Valcea dar daca s ar afla ce fel de oameni sunt...