| Heartstrings a întrebat:

A dat cineva comanda de pe site-ul cndirect. com?
As vrea sa`mi spuneti cum as putea sa dau o camanda de acolo, daca ati mai dat.Multumesc!

2 răspunsuri:
| TheArtIsMyDrug a răspuns:

Si eu vreau sa dau comanda de acolo cu niste prientene. Trebuie sa-ti faci cont ca sa poti sa plasezi comanda, dar nu sunt foarte sigura cum platesti produsele. Daca ai dat comanda sa-mi spui si mie cum ai procedat. Ador site-ul asta

| DreamGirlforyou a răspuns:

Nu am incercat niciodata...dar din cite mi-am dat seama cred ca ar trebui sa te inregistrezi mai intii apoi alegi produs e si le pui in cos si incet incet te descurci tu.