| dutzy_2100 a întrebat:

A folosit careva Fondul de ten compact Ideal Shade de la Avon? In brosura scrie ca e 3in1 - corector, pudra, si fond de ten. E adevarat? Matifiaza intr-adevar? Funda!:*

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Mie mi s-a parut foarte fain.si alte persoane care l-au folosit au zis ca e bun. funda?

| MasterOfDisaster a răspuns:

Ai putea sa iti iei cateva mostre de fond de ten, sa fi sigura ca nuanta ti se potriveste.e mai sigur asa

| dutzy_2100 explică:

Pai nu vreau sa port fond de ten everyday... asa ca asta l'as lua pentru '' urgente''. inca incerc sa ma hotarassc intre sa'mi iau separat o pudra si un corector + cateva monstre de fond de ten sau acesta care cica e 3 in 1 happy de aceea am nevoie de cateva pareri

| dutzy_2100 explică:

Mi'am luat monstre... culmea mi se potriveste si ivory si nude... e putin cam ciudat. dar ma intereseaza produsul asta in special happy pentru mici '' urgente'' ar fi perfect cred eu.

| iloveblackdiamond a răspuns:

De ce nu incerci sa investesti in ceva mai bun, stiu ca sunt ptin mai scumpe dar tenul tau merita! Si diferenta se observa...