| r0xaa a întrebat:

a folosit cineva crema autobronzanta de avon magic tan ..lasa pete..pe fata ati folosit'o? astept parerii daca este buna..funda..ms:*:*

Răspuns Câştigător
| roxana131 a răspuns:

Da am folosit-o. e foarte buna nu lase pete ..nici pe fata nici pe corp! dupa parerea mea este foarte buna. funditawinking?

2 răspunsuri:
| Uza a răspuns:

Mmm:X minunata!
parca atunci am iesit de la solar:X
trebuie sa o intinzi foarte, foarte bine si te asigur ca nu o sa ramai cu nici-o pata.
am folosit-o si pe fata dar ma cam usturat, uscat si nu am mai incercat dar pe corp e perfecta si in plus hidrateaza foarte bine.
Merita banii! incearc-o cu cea mai mare incredere.

| samara2 a răspuns:

Da. Acum cateva zile mi-am cumparat lotiunea de la Avon si aseara am folosit-o. Am incercat sa urmezi pasii necesari inaintea aplicarii autobronzantului insa pe maini si pe picioare bronzul este neuniform, am dungi si pete. Sunt curioasa cam dupa cat timp dispar. :-