| Anddreeaaada11 a întrebat:

A folosit cineva crema de la Gerovital Plant antiimperfectiuni? Va ajutat? Multumesc! Paste Fericit!

Răspuns Câştigător
| barefoot a răspuns:

Eu am folosit-o, dar cum am tenul gras, a facut sa-mi straluceasca si mai tare pielea in zona T si in jurul obrajilor. Deci, daca ai tenul gras nu o recomand, deoarece hidrateaza mult prea mult pielea si incurajeaza producerea de sebum si stralucirea tenului. In plus nu acopera foarte bine petele rosii si alte imperfectiuni. Deci, big dislike to this one. Sper ca te-am ajutat. In schimb, recomand sa folosesti un BB Cream.

1 răspuns:
| danielanicos a răspuns:

Mi-a placut foarte mult! intra repede in piele; insa nu prea a diminuat petele ramse de la acnee, ce-i drept nu prea vizibile