| alexutza_9480 a întrebat:

A folosit cineva laserul contra acneei? Care sunt rezultatele?

5 răspunsuri:
| lauriss86 a răspuns:

Cred ca daca stii sigur ca sunt profesionisti merita sa incerci dar am vazut la tv o tipa pe care o firma destul de cunoscuta au lasat_o cu arsuri pe fata destul de urate.ai grija!

| SimoNARaluCA a răspuns:

Sincer, nu in persoana! sora mea mai mare l-a folosit! ce e drept, rezultatele se vad, nu imediat, dar se vad! sa nu te astepti la perfectiune dupa 2 zile!

| alexutza_9480 explică (pentru SimoNARaluCA):

Daca nu te superi.imi spui si mie unde a tinut aceste tratamente sora ta?:*

| SimoNARaluCA a răspuns:

Ea le-a tinut la un centru special din constanta! poate exista si unde locuiesti tu! intreaba un medic dermatolog sau cauta pe internet!