| oanaenache a întrebat:

a folosit cineva pasta de zahar pentru epilare de la Lila Soft? ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Pau17 a răspuns:

Da. Am folosit eu.big grin E foarte buna, mai ales pentru pielea sensibila.Nu am avut iritatii sau mancarimi si le-am avut fine-fine vreo 3-4 zile.big grin Il recomand!:*

| Madalidia a răspuns (pentru Pau17):

Buna! e prima data cand aud de metoda asta de epilare. Imi poti explica si mie cum sta treaba si in ce consta procedura? se poate face acasa? si de unde pot procura ce imi trebuie... Mersi mult