| diaa a întrebat:

Buna :*! A folosit cineva produsele de la Bioderma? Ma intereseaza gama pentru ten gras, acneic. Daca da, cat de multumitoare sunt, ce efecte au avut asupra tenului vostru, cat de eficiente sunt si daca ati mai continuat utilizarea acestora? Multumesc mult love struck

Răspuns Câştigător
| Marutza a răspuns:

Eu am folosit un demachiant si crema de fata impotriva soarelui. Am fost foarte multumita de ele si le recomand... acum nu stiu si despre cele pentru ten gras si acneic, dar cred ca sunt bune si alea. Bioderma e o firma buna!winking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am probleme si acum cu cosurile desi am 24ani e cauza din interior dereglari hormonale, am fost la mai multi dermatologi anul trecut am facut tratament mi-au disparut dar acum iar am nu asa de multe. Mia recomandat sa folosesc produse dermocosmetice bioderma si mi-am cumparat mai multe produse din gama sebium gel spumant, sebium hydra crema, sebium mat sunt bune dar produsele cosmetice de orice fima nu trateaza acneea doar ajuta tenul trebuie sa mergi la dermatolog