| PuяpℓeMusic a întrebat:

Bunahappy
A incercat cineva de aici Samponul Nivea pentru par drept?
Daca da, a dat rezultate?

10 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Eu l-am incercat si nu a dat rezultate deloc.

| Deyutza a răspuns:

Da am incercat eu, dar m-a dezamagit! Tot capul mi s-a implut de matreata!

| NickiMinaj a răspuns:

E printre preferatele mele, dar sa stii ca nu iti intinde parul daca este cret, ca si in cazul meu... in schimb il lasa f matasos, fara fire rebele si ff placut la atingere, iar parfumul samponului persista.
Cat despre matreata, chiar nu.

| adellinas a răspuns:

Nu da rezultate daca ai parul extrem de cret. Da rezultate cand ai parul cat de cat drept si vrei sa ramana asa.

| cinevaiubestepealtcineva a răspuns:

Da l-am incercat.Nu am dat rezultate e o porcarie din punctul meu de vederewinking! mai bine iti iei presa ( nu placa) si til intinzi nu arde parul happy!

| catthshshshs a răspuns:

Nu stiu cat este de bun si ce fel de asteptari ai de la acest sampon dar stiu ca incercasem o alta variante de sampon Nivea si am fost foarte multumita de el. In general samponurile Nivea sunt de calitate.

| Cubulets a răspuns:

Da eu l-am incercat mia mai indreptat f f putin parul dar l-a indreptat

| marett16 a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai asteptarea sa iti faca parul drept vei fi dezamagita.
Samponu se dedica persoanelor cu parul drept care au nevoie de o alfel de ingrijire decat parul ondulat, cret, "topogan".

| BuBu_7744 a răspuns:

L-am incercat. dar eu am firul de par foarte gros, si nu foarte ondulat. nu a dat cine stie ce rezultate. poate la tine functioneaza:*