| adelina_1168 a întrebat:

a incercat cineva epilare cu zahar? as vrea sa incerc dar nu stiu daca merge

Răspuns Câştigător
| Noir a răspuns:

Http://www.garbo.ro/......zahar.html
M-ai facut curioasa si maine o sa incerc.Iti dau un mesaj si iti spun acolo mai multe;);))

7 răspunsuri:
| Fllly a răspuns:

Eu nu am auzit de asa ceva da pare interesant. o sa incerc si eu

Răspuns utilizator avertizat
| Ririru a răspuns:

Bea draga, vezi ca se poate.Nu citesti reviste, site`uri, nimic? happy. E la fel ca epilarea cu ceara!

Nu am incercat, dar cica doare tare si se face mai "neagra" pielea. Intereseaza`te pe net.

| Gabytzaa98 a răspuns:

M-ai facut foarte curioasa, cum se face? love struck vreau sa incerc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epilarea cu zahar se face in salonul organic Ever Green din Bucuresti si nu este deloc la fel ca epilarea cu ceara.

| FabuloasaRO a răspuns:

Merge si este chiar foarte eficienta. Eu am testat-o prima data in Siria, apoi m-am interesat si am aflat cum poti sa te epilezi si tu singura cu zahar: http://www.fabuloasa.ro/......-cu-zahar/

| sarpe65 a răspuns:

Cumpara ceara din zahar 100% natural http://www.okazii.ro/......a112794334