| girl95 a întrebat:

A incercat cineva fondul de ten Rimmel Renew & Lift? E bun? (mentionez ca am tenul gras..si as vrea sa stiu daca l-a incercat cineva cu aceeasi problema)

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Daca ai tenul gras, foloseste un fond de ten compact pudra sau compact cremos. Ti-as recomanda ceva de la Revlon (Colorstay), Max Factor, Estee Lauder (Double Wear) sau Clinique (ultimele 2 mentionate sunt mai scumpe). Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Da eu folosesc Rimmel London Renew & Lift - 200 Soft Beige.
Si am aceeasi problema de ten ca si tine.
Imi ies cosuri dupa cateva ore de la aplicatia fondului de ten.
Eu iti sugerez sa iti cumperi fond de ten pudra ( asta am sa fac si eu dupa ce termin fondul acesta de ten ).
Am folosit inainte un fond de ten pudra care a fost foarte bun dar din pacate e scos acum de pe piata.
Am sa merg la sephora sau am sa-mi comand de la MAC un fond de ten pudra care are puterea de a calma cosurile.
Succes si o zi placuta! happy