| anonim_4396 a întrebat:

a incercat cineva gelul pentru extragerea punctelor negre de la clearskin? as vrea sa imi spuneti daca a functionat. multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Eu una nu-ti recomand nimic de la AVON!
Mi-am luat si eu ceva de la ei tot pentru puncte negre, insa rezultatul a fost:DEZASTRUOS!
Dezastruos e putin sps, deoarece m-am trezit cu fata plina de puncte negre si cosuri, asta numai din vina lor cu cremele si gelurile lor de curatare de tot r...l
Asa ca nu-ti recomand nimic de la ei, foloseste ceva naturist mai bine, asculta tu la mine, uite ceva sugestiv:
http://healthy.kudika.ro/......negre.html
Acum ramane la decizia ta ce vei face in continuare, eu doar mi-am spus o parere.
Te pup si sper din suflet sa "le vii de hac" punctelor negre.

| xutza a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos pentru sfaturi :*

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La mine nu a functionat

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Nu functioneaza asa cum este laudat! parerea mea!

| Uza a răspuns:

Buna,
si eu am folosit acele 3 produse pentru indepartarea punctelor negre si cum a spus si Ingerinfrant rezultatul a fost putin spus DEZASTRUOS, si eu am patit acelasi lucru sad m-am trezit cu fata plina de cosuri si eu nu aveam niciun cos doar puncte negre care oricum tot acolo au ramas si cel mai grav este ca nici acum nu am scapatsad am ramas cu pete si asa mai departe, acum ma chinui prin fel si fel sa imi recapat tenul pe care il aveam odata, imi pare extram de rau ca le-am folositsad
Acum am vazut in brosura 7 din 201
3 un gel care se aplica si dupa astepti pana se usuca si se extrag punctele negre, acum... sper sa fie ceva de capul lor, sunt ca un fel de plasturi si se aplica doar pe zonele afectate de punctele negre, o sa-l cumpar sa vad ce ii poate capul.
Cel mai important e sa iti cumperi creme pentru tipul tau de ten, creme care absorb sebumul adica pentru ten gras( eu le folosesc pe cele de la solutions-avon si sa stii ca sunt chiar bune) si o buna igiena a tenuluihappy
Bafta!