| FrvEm a întrebat:

A încercat cineva Lotiunea Activa Acne Out de la Biotrade? Este buna de ceva?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Da, eu am cam toata gama, si sapun si crema si lotiune, mi-ar recomandat-o dermatologul. Momentan mi-am facut un peeling facial ca sa scap de petele de la acnee si ma dau doar cu solutia, dar doar pe cos - cand imi apare unul, de obicei in timpul menstruatiei ( cu solutie sa da seara) si pana dimineata cosul trece.
Deci mie mi-au trecut intr-o luna ( dar am folosit si crema si sapun si lotiune) toata acneea. Eu ti-o recomand.

| FrvEm explică (pentru LaLaura):

Multumesc mult!

| LaLaura a răspuns (pentru FrvEm):

Nu ai pentru ce, sper sa te ajute.

4 răspunsuri:
| Grigore_Denisa_1983 a răspuns:

NU. Dar poti cauta pe net ce contine!

| FrvEm explică (pentru Grigore_Denisa_1983):

Am cautat despre ea pe net, voiam sa vad păreri de la oameni care au folosit-o. Mersi oricum.