| Catalyna306 a întrebat:

a incercat cineva vopseaua de par de la avon de la sectiunea advanced techniques? daca da...este chiar asa de buna cum se zice?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, este extrem de bună.
Odată aplicată pe scalp, nu simți nici cea mai mică senzație de usturime, iar mirosul nu este înțepător ca celelalte.
Un alt avantaj este că nu se decolorează după primele spălări.
Baftă!

5 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Eu am folosit-o si am fost foarte multumita de ea.Nu are mirosul usturator ca celelate, nu arde parul (cel putin mie nu mi la ars), iar culoarea mi-a iesit super.Eu zic sa o incerci!

| Catalyna306 explică (pentru nellyneliana):

Ce nuanta tiai ales? si este adevarat ca are o crema de dat pe par inainte de vopsire care ajuta culoarea sa se fixeze mai bine?

| nellyneliana a răspuns (pentru Catalyna306):

Eu am ales saten mediu - auriu. Da chiar are un pliculet cu o crema care trebuie aplicata pe par inainte de folosire.Sunt vopsita de o luna si culoarea este tot intensa si sa stii ca la spalari nu iese in apa.

| Sev25 a răspuns:

Si eu m-am vopsit cu saten foarte inchis. pana acum am folosit numai de la Loreal, iar acum am luat de la Avon pentru ca este mai ieftina si este tot in 3 pasi ca si cea de la Loreal. Si intr'adevar este buna. Ti-o recomand. :) daca vrei sa vezi brosura, poti vizualiza http://avon-s.blogspot.com/ :D

| fif2002 a răspuns:

Pentru detalii despre vopselele de par Advanced techniques : http://www.claudia09avon.eu/2957/advanced-techniques/
In articol sunt niste filmulete despre aceasta vopsea