| RedRose1 a întrebat:

a incercat cuneva sampon uscat pentru par? este eficient? sunteti multumiti de el? se merita sa cumpar? de unde pot cumpara? dau fundda :*

Răspuns Câştigător
| 03Didy03C a răspuns:

Buna! Am incercat eu si chiar isi face bine treaba. Adica eu am breton si se ingrasa foarte repede si asa ma dau si gata. Ti.l recomand pe cel de la batiste - cel blush. Cred ca costa in jur de 18-20 lei si isi merita banutii. Se cumpara din farmaciie Sensiblue. Sper ca te.am ajutat!

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da, eu il folosesc pe cel de la Dm si sunt multumita. Cand nu am timp sa ma spal pe par si mi-e putin uns, folosesc samponul uscat.
https://therhythmofheels.wordpress.com/......ctioneaza/

| Syndre a răspuns:

Eu folosec, nu pot să zic că mi se îngrașă părul așa repede, dar uneori când vin seara de la sală n-am chef să mă mai spăl și pe cap iar dimineața n-am timp; cu șamponul uscat mai merge încă o zi.
Acum depinde și ce brand folosești, personal le prefer pe cele de la TIGI, sunt destul de okay(însă au un miros cam puternic, dacă-ți plac șampoanele parfumate e okay). Și alea de la L'Oreal sunt okay și ceva mai ieftine. În magazine nu prea ai unde să găsești, poate doar prin unele mai bine aprovizionate și prin unele farmacii. Le poți achiziționa de la saloanle de coafură sau de pe internet.

| Adry1977 a răspuns:

Buna! Da, e chiar eficient. Fiica mea a folosit de câteva ori, tot din cauza ca are parul f gras şi apoi e f bun când eşti în criza de timp.