| ioana_3915 a întrebat:

a mai folosit cineva corectorul de la oriflame "beauty studio artist" sau pudra compacta beauty studio artist? cum sunt, acopera cosurile?

Răspuns Câştigător
| ζøvعღ a răspuns:

Pai corectorul:
- tubuleţul mi se pare tare drăguţ, simplu şi te ajută să aplici exact cantitatea dorită datorită dispozitivului de aplicare
- mirosul este plăcut şi subtil
- eu mi-am luat nuanţa cea mai deschisă (Light) şi este exact ceea ce vroiam
- dă luminozitate pielii
- dacă este aplicat corect, îşi îndeplineşte sarcinile, dar nu lasă ca cei din jur să observe că ai folosit vreun produs, adică este discret
- nu încarcă tenul
- ascunde imperfecţiunile tenului (atât cât poate şi el tongue ) – aici includ cearcănele, urmele lăsate de acnee, coşurile, riduri foarte uşoare/puţin vizibile şi alte imperfecţiuni – acum să nu vă aşteptaţi să ascundă perfect toate aceste semne şi să aveţi un ten de porţelan
- textura este cremoasă
- se întinde foarte uşor
Iar pudra compacta este de calitate
Sper ca te-am lamurit.
Funda:*?

2 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Vezi ca e o gama intreaga pentru cosuri : baton corector, baton calmant, sapun, ulei pentru uscarea lor, nu mai incerca sa le acoperi ci sa le combati/elimini.

| claudiaaaa334 a răspuns:

Si eu am avut cosurix_x si ma dadeam cu pudra si fond de ten si crede.ma ca le skoate in evidenta si iti apar si mai multee de la elestraight facecel mai bine este sa te duci la un dermatolog care o sa iti dea un tratament si vei skapa sg de ele:*adica asa am facut euu pupici:*