| xFaith a întrebat:

A-s vrea un cadou pentr prietena mea cea mai buna. I`am luat un maieu simplu, si ma gandeam sa il personalizez. Credeti ca il pot personaliza, chiar daca nu am cumparat maieul de la cei care personalizaeaza? Daca da, cam cat m-ar costa? A-s vrea un mesaj haios, ea este mai crazy, si a`s vrea sa scriu pe maieu. " Ca sa moara baietii".

5 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Da, poti. Am mers eu si nu avea tricouri pe masura prietenei mele, erau mult mai mari si mi-au spus cei de acolo ca pot sa aduc eu orice tricou sau maiou. Nu te costa mai mult de 20 de lei.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Da, poţi merge cu un tricou de acasa.
Preţul variază de la firmă la firmă, dar nu cred că treci de 50 lei.
Numai bine!

| andru10best a răspuns:

Se poate si costa in jur de 40 de lei in Constanţa.

| LucianStroe a răspuns:

"A-s" vrea?

| AnneღU a răspuns:

Poi depinde unde mergi. Preturile variaza, nu vreau sa exagerez dar unde am fost eu, cu tricoul personal m-a costat in jur de 40 lei. Si da poti merge cu maieul personalhee hee