| valerikaa a întrebat:

acum 2 zile am facut putin sport, si am facut un masaj in zona coapselor, aveam celulita si niste pete rosii, tot de la celulita, acum dupa acele 2 zile nu prea se cunosc acele pete, care erau bine definite. Credeti ca as trebui sa continui ca sportul si masajul?

2 răspunsuri:
| Anonima69Sexylove a răspuns:

Da ar trebui. Poti sa iti faci masaj pentru circularea sanguina, adica a sangelui.

| ClaudiaBM a răspuns:

Nimic nu tonifica mai bine decat sportul, daca vrei sa scapi de celulita continua cu sport, masaj pentru circulatia sangelui, multe lichide si mananca, cat de sanatos poti. Bafta!