| crazymarioara a întrebat:

Acum o ora m-am tuns, dar tipa aceea m-a tuns prea scurt. Sunt disperata, am plans incontinuu de cand a venit. Cum pot face sa imi creasca parul repede?

Răspuns Câştigător
| LoOvE a răspuns:

Sincer imi pare rau, dar ce sa-i faci daca tipa aia e bleaga si nu a inteles.Eu sper sa te ajut, pentru ca la mine a dat roade.Hai sa-ti dau un ex de l mine:

Luna trecuta am cumapart de l farmacie o sticla de ulei de ricin, si cand m-am spalat pe cap mi-am dat cu el l radacinile capului, apoi te clatesti.Ehee...exista si retete mai coplicate cu acest ulei dar pentru. mine a fost indeanjuns pentru.ca luna asta mi-a crescut apropae 10 cm(apoximativ)

Raspuns:ulei de ricin

Paa!

6 răspunsuri:
| Iasmiine a răspuns:

Folosesti ulei de ricin big grin

| foxi a răspuns:

Numai cu rabdare! Restul sunt abureli!

| chocolatemuffin a răspuns:

Pai am auzit ca daca te dai cu ulei de ricin ajuta, adica creste mai repede.il poti lua de la farmacie. sper sa functionezebig grinsi bafta!

| Carla_2571 a răspuns:

Cu ulei de ricin, am citit intr-o revista ca daca ti-l intinzi cu placa pare mai mare cu 2-3 cm si am mai citit ca daca te dai cu fixativ pare mai lung si mai stralucitor si daca vrei poti sa-ti pui niste suvite false, parul va arata mai lung.Acestea sunt sfaturile mele, sper sa te ajute.
Pa! pA!

| Woofy a răspuns:

@ Just.me tu nu gandesti?raised eyebrows? cum sa iti creasca parul intr-o luna 10 cm?rolling on the floor. parul creste 1-2 cm pe luna si 12-15 pe an in niciun caz nu poate creste 10 cm pe luna nici cu ulei de ricin, sti macar cat inseamna 10 cm?straight face. numai vorbi aiurea!
Doamne sunteti in stare si sa inventati tot felul de povesti pentru funditele asteastraight face

| Woofy a răspuns:

"si cand m-am spalat pe cap mi-am dat cu el l radacinile capului, apoi te clatesti"
Ce bine sti tu sa te exprimi romanesti.